Povestea Lazzer – calitate înainte de toate

Lazzer este un brand al companiei Laser Triodental care s-a născut din ambiție, curaj și profesionalism. Povestea noastră demonstrează că nimic nu este prea greu, atât timp cât credem în inovație și știm exact unde vrem să ajungem. Am adus laolaltă companii și oameni cărora le-am câștigat încrederea și care ne-au ajutat să transmitem mai departe povestea și valorile care ne reprezintă.


Lazzer însemnă, înainte de toate, CALITATE. Din punctul nostru de vedere este singurul reper care contează și fidelizează medicii care aleg să colaboreze cu noi.


Suntem partenerul de încredere al unui număr semnificativ de cabinete stomatologice din România. Avem reprezentanți la nivel național care transportă în permanență gama completă de produse, oferind clienților noștri ceea ce au nevoie, pe loc.

De ce Lazzer

  • Peste 300.000 de produse vândute în România, în ultimii 5 ani.
  • Peste 2.000 de medici stomatologi ne recomandă.
  • Suntem certificați ISO 9001 și ISO 13485.
  • Suntem importator și distribuitor de produse premium din Germania, Austria, Elveția și Franța.
  • Înainte de a intra in portofoliu, toate produsele sunt selectate și testate cu rigurozitate de medici stomatologi renumiți, din România.



Viziune

Să devenim unul din principalii jucători în domeniul stomatologic din România prin oamenii noștri, brandurile și standardele înalte de calitate pe care ni le setăm.

Misiune

Să fim prezenți cu brandul LAZZER în 90% din cabinetele stomatologice din România pană în anul 2025.

Valori

Ne caracterizează valori precum integritatea, perfecționare continuă, consecvența, transparența și orientarea continuă către client.

Certificarile Noastre
Reprezentanti Vanzari
Dacian Daian

Judet: Hunedoara, Alba, Cluj, Mureş, Mehedinţi, Dolj, Gorj

+40.734. 081 568

dacian@lasertriodental.ro

Ciornei Nicolaie

Judet: Arad, Bihor, Cluj, Bistriţa, Maramureş

+40.726. 854 487

nicu@lasertriodental.ro

Stein Marius

Judet: Timiş, Caraş-Severin

+40.744 599 606

marius@lasertriodental.ro

Borlea Paul

Judet: Sibiu, Braşov, Harghita, Covasna

+40. 744 603 972

paul@lasertriodental.ro

Buse Ionela

Judet: Damboviţa, Arges, Valcea, Olt

+40.752 073 490

ionela@lasertriodental.ro

Gidea Ramona

Judet: Constanta, Tulcea, Ialomita, Calarasi

+40.752 073 192

ramona.munteanu@lasertriodental.ro

Dediu Nicoleta

Judet: Galaţi, Brăila, Buzău, Vrancea, Prahova

+40.752 073 427

nicoleta.dediu@lasertriodental.ro

Mehedint Marius-Andrei

Judet: Iasi, Neamt, Bacau, Vaslui

+40.742 186 084

andrei.mehedint@lasertriodental.ro

Georges Mariana Traiana

Judet: Cluj

+40.749 407 865

mariana.georges@lasertriodental.ro

Medici Parteneri
Dr.Florin Berneanu

PROF.UMF TG. MURES

Dr.Daniel Rapcau

CMI DR.RAPCAU-ARAD

Dr.Oana Malea

PREMIUM SMILE SIBIU

Echipa din Back-Office
Vaman Tatiana

Functionar economic

0254 210 959

office@lasertriodental.ro

office@lazzer.ro

Vancea Corina

Functionar economic

0254 210 959

office@lasertriodental.ro

office@lazzer.ro

Caesar

Mascota